ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14187211
*
nr 1418 7211
Spegel
155x64 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 september 2021
kl 20:14:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/9 11:47:52
1
300 kr
13/9 15:47:46
2
Vinnande bud
13/9 18:30:07
3
500 kr
13/9 18:30:07
2
600 kr (Budbetjänt)
13/9 18:30:30
3
700 kr
13/9 18:30:30
2
800 kr (Budbetjänt)
13/9 18:31:00
3
900 kr
13/9 18:31:00
2
1.000 kr (Budbetjänt)
13/9 18:31:16
3
1.100 kr
13/9 18:31:16
2
1.200 kr (Budbetjänt)
13/9 18:31:32
3
1.300 kr
13/9 18:31:32
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1418 7211
Spegel
155x64 cm
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 september 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/9 11:47:52 | 1 | 300 kr |
13/9 15:47:46 | 2 | Vinnande bud |
13/9 18:30:07 | 3 | 500 kr |
13/9 18:30:07 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
13/9 18:30:30 | 3 | 700 kr |
13/9 18:30:30 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
13/9 18:31:00 | 3 | 900 kr |
13/9 18:31:00 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
13/9 18:31:16 | 3 | 1.100 kr |
13/9 18:31:16 | 2 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
13/9 18:31:32 | 3 | 1.300 kr |
13/9 18:31:32 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27